İstanbul

Fakir Servis Çobançeşme

Türkiye pazarına girdiği günden itibaren çok sayıda ve çok çeşitli ürünü olan Fakir markası denilince akla gelen ilk elektronik eşyalardan birisi de elektrik süpürgesidir. Fakir markası, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine yüksek teknolojili ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hiç ara vermeden devam etmekte olan bir markadır.

Markanın her noktada ulaşabileceğiniz servisleri haftanın 7 günü çalışmakta ve istediğiniz hizmeti vermektedir. Çünkü neredeyse her gün ya da sık sık kullanılan elektronik eşyanın arızalanması, hata vermesi, donanımsal parçalarının kırılması gibi sorunlarla karşılaşılması oldukça beklenen bir durumdur. Fakir markasının hizmet veren özel teknik servislerinden biri olan Fakir Servis Çobançeşme ekibi olarak Fakir süpürgeniz için Çobançeşme ve çevresinde güvenilir servis arayışındaysanız size memnun olacağınızın garantisini veriyoruz.

Kullanan müşterilerimiz tarafından oldukça olumlu yorumlar aldığımız ekibimiz, kendini geliştirmeye meraklı, alanında uzman ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. İlgili telefon numaralarından bize ulaşarak arıza bildirebilir aklınızdaki soruları sorarak soru işaretlerinizi müşteri hizmetlerimiz vasıtası ile giderebilirsiniz. Size hizmet vermek için bir telefon kadar uzağınızda telefonun ucunda sizi bekliyor olacağız.


Çobançeşme Fakir Servisi
Çağrı Merkezi: 0216 621 97 36
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:15 – 19:45
Cumartesi-Pazar : 09:30 – 18:10

2 Yorum

  • Reply
    Yıldız

    Fakir markasının bende yeri ayrıdır. Ürünleri gerçekten oldukça kaliteli. Hatta evimdeki neredeyse tüm elektrikli ev aletleri Fakir marka. Elektrikli süpürgem de öyle. Fakat uzun zamandır kullandığım Fakir marka elektrikli süpürgemden yanık kokusu gelmeye başladı. Performansında herhangi bir sıkıntı yok ama bu yanık kokusu beni tedirgin etmeye başladı. Çalışırken birden alev alacak diye korkuyorum. Acaba daha önce başına böyle bir şey gelen var mı? Aydınlatırsanız sevinirim.

  • Reply
    Nesrin

    Kendim oldukça titiz bir kişiliğe sahibim. Bundan dolayı her temizlik ürünümü kaliteli. Elektrikli süpürge terihimi de Fakir marka su filtreli süpürgenden yana kullanmıştım. Uzun süredir hiçbir sorunuyla karşılaşmadığım süpürgemin geçen gün su filtresinde bir problem yaşadım. Yukarıda da belirttiğim gibi titiz birisi olduğum için hemen Fakir Servis Çobançeşme şubesine ulaştım. Bir gün içerisinde makinemin tamirini yapıp teslim eden teknik servis ekibine şükranlarımı sunuyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul