İstanbul

Fakir Servis Okmeydanı

Fakir Servis Okmeydanı siz değerli Fakir süpürge kullanıcıları için en hızlı ve güvenilir bir şekilde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Bozulan elektrik süpürgeleri gibi sürekli olarak kullandığımız elektronik cihazların bakım, onarım ve yedek parça temini gibi işlerini üstlenmektedir. Alanında ustalaşmış çalışanlarımız tam donanımlı servis araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Sizin de Fakir markasına ait elektrik süpürgeniz ile ilgili bir sorun yaşadığınızda bizlerle irtibata geçebilir, soru sorabilir, bilgi alabilir ve arızalı süpürgeniz için arıza kaydı bırakabilirsiniz. Firmamız siz değerli Fakir marka süpürge kullanan kullanıcılarına yerinde hizmet, çözüm odaklı servis hizmeti vererek müşteri memnuniyeti kazanabilmektedir. Teknik servis firmamız tarafından yapılan arızalar, parça değişimleri işlemleri bir yıl süre ile garanti altına alınmaktadır.

Okmeydanı ve çevresinde oturuyorsunuz ve Fakir markasına ait süpürge ile alakalı teknik problemler yaşadığınızda bizlerden destek alabilirsiniz, aklınıza takılan soru ve sorunlarınız burdan bizimle paylaşırsanız elimizden geldiğince alanında uzmanlaşmış teknik personellerimizle sizlerin soru ve sorunlara cevap vermek için bekliyor olacağız.


Okmeydanı Fakir Servisi
Telefon: 0216 620 95 59
Mesai Saatleri: Haftaiçi : 08:00 – 20:30
Cumartesi : 09:00 – 17:30

3 Yorum

 • Reply
  Kezban

  Kullanmakta olduğumuz Fakir Veyron elektrikli süpürge son günlerde filtre sorunu çıkartıyor. Emiş gücü olarak çok güçlü fakat ikinci süpürmeden itibaren çok etkisiz ve neredeyse bir tozu bile alamayacak durumda. Kendimce bir çözüm olarak filtreyi sürekli değiştiriyorum. Ancak bu da oldukça zahmetli. Bu konuda ne yapmam gerekiyor. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

 • Reply
  Filiz

  Bir elektrikli süpürgeden beklentim hem yüksek emiş gücü hem de uzun yıllar sorun çıkartmaması açısından kaliteli parçalara sahip olmasıdır. Bundan dolayı yıllar önce süpürge satın alırken Fakir markasını tercih etmiştim. Gerçekten de şu ana kadar gözlemlediğim kadarıyla tam bir fiyat performans canavarı. Ancak geçtiğimiz günlerde çalışırken elime hava geliyordu. Çağırdığım Fakir Servis Okmeydanı borusunda delik olduğunu tespit etti. Kısa süre içersinde değişimini yaparak süpürgemi eski haline getirerek sorunumu çözdü.

 • Reply
  Keriman

  Elektronik eşyalarda Alman markalarından asla şaşmam. Her ne kadar ismi Fakir olsa da bir Alman markası olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden çok uzun seneler önce elektrikli süpürge satın alırken tercihimi Fakir markasından yana kullanmıştım Çok uzun senelerden beridir de çok büyük bir memnuniyetle kullanmakta olduğum Fakir marka elektrikli süpürgemin kablosunun en baştan beri çok ince ve kalitesiz olmasından dolayı önce makine ile bağlantı kısmı incelerek temassızlık problemi oldu ve ardından da kablo koptu. Bunun üzerine ben de kısa bir süre içerisinde Fakir Servis Okmeydanı şubesini arayarak şikayetimi dile getirmem üzerine ertesi gün gelip daha kaliteli bir kablo ile sorunumu çözdüler.

Görüşünüzü Paylaşın

444 78 56
4445545.com Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com Altus Servis İstanbul Profilo Servis İstanbul Baymak Servis İstanbul